HİZMETLERİMİZ

BAKIM VE ONARIM HİZMETLERİ

Tesislerinizin ihtiyacı olan yıllık duruş ve planlı bakımlar esnasında profesyonel bakım kadromuz ile sizlere hizmet veriyoruz. Deneyimli personellerimiz firmanız tarafından yapılan bakım planlamasına ya da üstlenmiş olduğumuz bakım yönetimi ve planlama hizmetlerine uygun olarak çalışarak bakım faaliyetlerini yerine getirmektedir. Amacımız tesislerinizin duruşlarını minimize ederek karlılığı artırmaktır. Toplam ekipman verimliliğinin artırılması ve duruş sürelerinin azaltılması başlıca hedeflerimizdir.


ARIZA KÖK ANALİZLERİ

Kritik ekipmanlarınızın istenilen parametrelerle çalışmaması ya da tekrarlanan ve giderilemeyen arızaların oluşması gibi istenmeyen durumlarda, sorunun kök nedeninin bulunması ve bu kök nedeni ortaya çıkaran faktörlerin ortadan kaldırılması gerekir.FMEA ( failure mode effectiveness analyses – hata türü etkileri analizi ) metodolojisi kullanılarak meydana gelen arızalar değerlendirilmekte ve analizleri yapılmaktadır.
Tecrübeye Dayalı Standart Metodoloji ve Çok Disiplinli UzmanlıkStandart metodoloji ve disiplinli uzmanlığımızla edindiğimiz geniş bakış açısıyla, hata ve arızaların kök nedenlerini etkin bir şekilde analiz ediyoruz.TEKNİK DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Tesislerinize sunduğumuz teknik danışmanlık hizmeti ile ihtiyacınız olan bakım, onarım, proje ve iş güvenliği alanlarında katkılar sağlamaktayız.Tasarım aşamasından başlayarak, yaşam döngüleri boyunca birçok alanda tasarım parametrelerinin kontrolü, değişen operasyon koşulları sonucunda ortaya çıkan mühendislik, yeniden tasarım gereksinimleri gibi çok geniş bir uzmanlık alanında hizmetler sunulmaktadır.

HİZMETLERİMİZ